ANASAYFA
NEDEN KARADAĞ
HİZMETLERİMİZ
YATIRIM ve TEŞVİK
İLETİŞİM
location_on Jadranski Put34 Budva-Montenegro
phone+38269361568
NEDEN KARADAĞ

NEDEN KARADAĞ

NEDEN KARADAĞ

Karadağ Avrupa Birliğine kabul sürecinde ilk girecek aday ülkelerden biridir.

 

NEDEN KARADAĞ ?

Karadağ Avrupa Birliğine kabul sürecinde ilk girecek aday ülkelerden biridir.

Karadağ' da hızlı değişim, Avrupa' da turizmde son yılların en hızlı gelişen ülkesi olması, Avrupa' ya ticari imkanların kolay ve düşük maliyetli olması, gayrimenkul yatırımlarında sağlanan kolaylıklar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına tanınan vizesiz seyahat, 1 € sermaye ile iş yeri açma imkanı, konut alımlarında oturum izni, şirket kuruluşlarında oturma ve çalışma izni vermesi ile günümüzün en gözde yaşam merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Verilen çalışma ve oturum izinleri sorunsuz senelik yenilenmekle birlikte beş yıl süreden sonra kalıcı, yani süresiz oturum ve çalışma hakkına dönüşebilecektir. Bu izinler sadece sizi değil ailenizi de kapsamakta ve aynı izinler sizin izinlere bağlı onlara da verilmektedir.

 Karadağ en erken 2021 en geç 2025 yılında Avrupa Birliğine kesin kabul sürecinde sorunsuz yol almaktadır. Kazanacağınız kalıcı haklar Avrupa Birliği' ne kesin üyelik sonrası bütün Avrupa Birliği sınırları içinde  seyahat serbestliği, istediğiniz Avrupa ülkesine yerleşme, iş yeri açma ve yaşama hakkını da sağlayacaktır.

 Bununla birlikte Karadağ' da yapacağınız yatırım gerek iş yeri açma gerek gayrimenkul yatırımları ile alacağınız oturum ve çalışma izinleri ile Schengen vize alımlarında kolaylık sağlamaktadır.

 Ülkenin istikrarlı ekonomisi, turizmdeki hızlı gelişimi Karadağ' ı Avrupa' da gözde bir yatırım merkezine dönüştürmektedir. Bunda en önemli etkenler ülkenin serbest piyasa ekonomisi, uluslararası hukuk anlaşmalarında mülk kanunlarına uyum sözleşmelerini yapmış olmasıdır.

 Ayrıca Karadağ' da ticari faaliyetler sadece %9 gelir vergisine tabidir. Tüm bu avantajlar sadece Türkiye' den değil bütün dünyandan yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Karadağ' da yapacağınız yatırım ile kendinizin ve ailenizin geleceğini yeni baştan inşa edebilir, yeni ufuklara bakabilirsiniz. Ülkenin istikrarı güvenli ortamı, ılıman iklimi sizi ve ailenizi yepyeni bir hayata taşıyacaktır. 

Sizinle birlikte birinci derece yakınlarınız yani eşiniz, 18 yaş altı çocuklarınız, sizin ve eşinizin anne ve babası aynı izinleri alma hakkını kazanmaktadır.

 Ada Toskana  olarak vereceğiniz kararlarda sizlere her adımda yardımcı olmak hedefimizdir. Gerek iş yeri açma gerek gayrimenkul alımlarında tüm danışmanlığı, çalışma ve oturum izinlerinin alımlarında, yatırım araştırma ve alımları aşamasında takip ve işlemlerde yanınızdayız.

 Sağlayacağımız hizmetler tümü ile şeffaf maliyet artı hizmet bedeli olarak faturalıdır. Sizleri de Karadağ' da görmek bizim arzumuzdur. Uzun yıllar her alanda sizlerle kuracağımıza inandığımız dostluğumuzu devam ettirmek, hizmetlerimiz, destek ve bilgilerimiz tüm açıklıkla paylaşmak öncelikli hedefimizdir.

 

 

 

 

OTURMA İZİNLERİ
Oturma izni Karadağ' da bir konut alımı ile verilmektedir.

ÇALIŞMA İZİNLERİ
Çalışma İzni, Karadağ’da kuracağınız şirket ortaklarına verilmektedir.

ŞİRKET KURULUŞLARI
Şirket kuruluşu başvurudan itibaren, bir hafta içinde tamamlanmaktadır